Історія компанії

Ічнянський молочно-консервний комбінат

«Ічнянський молочно-консервний комбінат» був побудований на базі «Ічнянського заводу продтоварів», який було засновано у 1958 році. Після розвалу Союзу підприємство, як і більшість колись провідних підприємств у державі - майже не працювало та прийшло до занепаду.

Починаючи з 2006 року «Ічнянський завод продтоварів» виходить на новий виток розвитку – на підприємстві були розпочаті масштабні роботи по перепрофілюванню «Ічнянського заводу продтоварів» і почалося багатоетапне його реконструювання та повне переоснащення:

- відремонтовано виробниче приміщення консервного цеху;
- побудовано приміщення для зберігання сировини та відремонтовано складські приміщення для зберігання готової продукції;
- проведено капітальну реконструкцію комунікацій на комбінаті (каналізації, енергозабезпечення та опалення);
- відремонтовано адміністративне приміщення, виробничу лабораторію та побудовано приміщення для обслуговування персоналу і дегустаційна зала.
У процесі модернізації, підприємство було перейменовано в ВАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат».

Результатом першої хвилі реконструкції, стало визнання Ічнянського молочно-консервного комбінату четвертим за обсягом виробництва на ринку молочної консервації. Також у 2007 році, підприємство пройшло та отримало сертифікацію за міжнародними стандартами «Системи управляння якості» ISSO 9001-2000 і розпочало експорт продукції в країни ближнього і далекого зарубіжжя.

Варто відмітити, що результатом масштабного переоснащення та модернізації Ічнянського молочно - консервного комбінату стало визнання першим у розвитку серед молочно-консервних підприємств України у 2007-2008 роках.
2009 рік відзначився закінченням другого етапу реконструкції підприємства, що дозволило суттєво збільшити виробничі потужності консервного цеху. В цьому ж році «Ічнянський молочно-консервний комбінат» пройшов сертифікацію по системі управління безпечністю харчових продуктів, ДСТУ ISO 22000:2007 (HACCP). Сертифікація підприємства по міжнародній системі HACCP* відкрило нові можливості як на вітчизняному та й на міжнародному ринках.

У 2011 році, після закінчення третього етапу реконструкції виробничих потужностей на підприємстві було проведено заміну юридичної форми на Публічне Акціонерне Товариство.

Багаторічний досвід фахівців нашого підприємства доповнився сучасними можливостями та технологіями, залишивши вірність непорушному принципу – виробництво якісної продукції з традиційними і улюбленими смаками.

*Система НАССР (від англ. - Hazard analysis and critical control points) включає аналіз небезпечних чинників та критичних точок контролю, забезпечує безпеку продуктів харчування від хімічних, біологічних та фізичних факторів, а також систематизує по-площині наукових і технологічних досягнень для планування, контролю та документального підтвердження безпеки продуктів харчування. Цю систему застосовують практично в усьому цивілізованому світі. Її впровадження вимагає від виробників законодавство США, Канади, Японії, Нової Зеландії та багатьох інших країн.

Виробництво

Ічнянський молочно-консервний комбінат

Ми гарантуємо високу якість своєї продукції завдяки втіленню інноваційних систем і технологій. Ми починаємо контроль якості нашого продукту – з вирощування та виготовлення якісної сировини, яка відповідає всім українським та міжнародним стандартам. Найновіші технології та сучасні виробничі потужності комплексу, дозволяють Ічнянському молочно - консервному комбінату виробляти найякіснішу продукцію з суворим дотриманням всіх стандартів якості. Якість підтверджується системою управління виробничими процесами молочно - консервного комбінату, яка сертифікована відповідно до вимог міжнародних стандартів FSSC22000. А також сертифікати ISO 22000: 2005 та базові програми - ISO / TS 22002-1 (PAS 220). Відповідність стандартам – це контроль управління якості та ризиками на всіх етапах - від виробництва сировини до реалізації готового продукту. В портфель продукції «Ічнянського МКК» входить широкий асортимент молочної консервації, яка використовується як сировина для виготовлення кондитерської продукції провідними українськими виробниками, так і для приготування домашньої кулінарії, до сімейного столу для кави та чаю. Наша продукція знайома споживачам під торговими марками «Mama Milla», «Ічня», «Milada». Головними перевагами є: чудовий, всіма улюблений, традиційний смак; висока якість; різні формати упаковки та упаковки з унікальним, оригінальним дизайном, що виділяє нашу продукцію від інших виробників.

Нагороди

Згущене молоко ТМ «MamaMilla» визнано кращим продуктом 2013 року

"Молоко згущене незбиране з цукром" від ТМ «MamaMilla», вироблене українським ПАТ "Ічнянськиймолочно-консервний комбінат", визнано провідними експертами кращим продуктом року на Міжнародній виставці продуктів харчування, напоїв і сировини для їх виробництва "Продекспо-2013" у Москві. Продукт переможець нагороджений Кубком Гран-прі лауреата міжнародного конкурсу «Кращий продукт 2013».

Кращий продукт «ПродЕкспо»

Шість років поспіль, на дегустаційних конкурсах «Кращий продукт - 2008», «Кращий продукт - 2009», «Кращий продукт - 2010», «Кращий продукт - 2011», «Кращий продукт - 2012», «Кращий продукт - 2013» на найбільш відомій в СНД і в Східній Європі, міжнародній виставці «ПродЕкспо», традиційно проводиться в Москві, ПАТ «Ічнянський молочно-консервнийкомбінат» отримує золоту медаль і почесний диплом за якість продукту «Молоко згущене з цукром». Традиційно в цій виставці беруть участь найбільші виробники Росії та СНД.

Золота медаль World Food Kazakhstan 2008

На найбільш рейтинговій виставці Середньої Азії World Food Kazakhstan 2008, традиційно проводиться в південній столиці Казахстану, Алмати, ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» отримав за підсумком професійної дегустації золоту медаль і почесний диплом «Кращий продуктWorld Food Kazakhstan 2008». У цій виставці традиційно беруть участь найбільші підприємства галузі Середньої Азії та СНД.